Збірна Україна перемогла Словаччину в товариському матчі

На “Арені Львів” завершився товариський поєдинок між збірними України та Словаччини.
Зустріч команд відбулася у Львові, де через дискваліфікацію стадіону збірна не грала майже два роки. Не дивно, що команду так добре приймали в місті.

“Арену Львів” часто називають фартовою для українців, однак цього разу нашим хлопцям пощастило менше. Уже на 10 хвилині після невпевненої гри Пятова захисник Словаччини Лукаш Штетіна забив перший гол у матчі. Утім, вже під завісу першого тайму Андрій Ярмоленко після передачі Марлоса зрівняв рахунок.

Уперед збірну України вивів Євген Коноплянка. На 54 хвилині матчу гравець “Шальке” ефектно пройшов суперників та точно пробив у дальній кут.

У результаті товариський поєдинок між Україною та Словаччиною закінчився з рахунком 2:1 на користь господарів поля. Вітаємо наших хлопців з перемогою!