На тернопільському автовокзалі злодій в дитини витяг Iphone 7 з кишені куртки

До Тернопільських полцейських звернулась жителька Борщівського району. Вона повідомила, що у її неповнолітньої племінниці викрали дороговартісний засіб зв’язку.

Усе сталося, коли вона разом з дівчинкою приїхали до обласного центру на закупи на автовокзалі. Злодій непомітно витягнув з верхнього одягу дівчинки мобільний телефон «Iphone 7». За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 185 ККУ. Крадія розшукують.

Правоохоронці застерігають жителів краю бути уважними в переповненому громадському транспорті, на ринках, у місцях масового відпочинку, в закладах, де продають алкогольні напої тощо. Адже найчастіше кишнькові злодіх промишляють саме у таких місцях.Окрім гаманців, кишенькових злодіїв приваблюють і дорогі мобільні телефони.

До слова, кишенькові крадіжки відносяться до категорії злочинів, які найважче розкривати. Аби довести вину «щипача», його слід затримати «на гаманці», тобто в момент крадіжки. Однак ця категорія злодіїв дуже обережна й, так би мовити, професійно грамотна. Уміння непомітно витягнути з кишені чужий гаманець і зникнути з місця скоєння злочину злодіями відточується роками.

За матеріалами відділу комунікації ГУНП в Тернопільській області.

Джерело.