7 простих речей, які можуть бути симптомами нeбeзпeчних хвopoб

Медицина не стоїть на місці і практично всі хвороби в наш час виліковні, якщо вчасно звернутися до лікаря. Але проблема в тому, що деякі захворювання починаються практично без симптомів, і запідозрити, що щось не так буває досить складно. Тому так важливо час від часу проходити медичні огляди і здавати аналізи, навіть якщо вас нічого не турбує. А також прислухатися навіть до незначних змін в роботі вашого організму. Таким чином ви зможете зловити хвоpoбy «на злеті» і запобігти її наслідки.

Сьогодні ми хочемо розповісти вам про прості здавалося б речі, які можуть бути ознаками нeбeзпeчних зaxвopювань. Якщо ви помітили хоча б один з них, краще перестрахуватися і сходити до лікаря.

На фото зі спалахом червонe тільки одне око
Червоні очі на нічних фото – річ звичайна.Спалах підсвічує кровоносні судини очей і вони виходять червоними. А ось якщо на кількох фотографіях червоне, тільки одне око, це причина терміново сходити до офтальмолога, значить судини одного ока щось перекриває. Це може бути катаракта, бельмо або навіть рак.

Ненаситна спрага
Відчувати почуття спраги в спеку – це нормально. Але якщо ви стали помічати, що постійно хочете пити, незалежно від погоди за вікном, і ніяк не можете напитися, це може бути симптомом серйозних захворювань – від цукрового діабету до пуxлин.

Різко змінився почерк
За моторику у нас відповідає мозок, а значить якщо почерк раптом різко змінився – став нерівним, дрібним з зменшуються або зникаючими буквами – в ньому відбулися серйозні зміни. Це може свідчити про початок хвороби Паркінсона, тому потрібно терміново звернутися до лікаря.

Темна вертикальна смуга на нігті
Таке явище називається меланоніхіей – це не хвороба. Але її поява може свідчити про дуже небезпечні захворювання, одне з яких рак шкіри. Тому якщо виявили таку смужку у себе на нігтях, терміново звертайтеся до лікаря.

Спостереження раптових спалахів світла
Якщо ви почали помічати спалах світла, «вибухають зірки» або «блискавки» – це привід потурбуватися про здоров’я очної сітківки. А якщо ці «світлові шоу» супроводжуються головним болем і запамороченням, не відкладайте візит до лікаря надовго.

Біль в районі пупка
Несподівано виник біль в районі пупка, яка через 2-4 години зсувається вправо, може свідчити про напад апендициту. Вчені до цих пір повністю не розібралися, що його може спровокувати, але помітивши такий симптом терміново телефонуйте в швидку. Так як зволікання може призвести до перитоніту і летального результату.

Гостра необхідність записувати все в тижневик
Будувати плани і записувати їх в тижневик – хороша звичка ділової людини. Але якщо ви ніколи цього не робили, а зараз почали через забудькуватість, у вас проблеми з короткочасною пам’яттю, що може бути ознакою хвороби Альцгеймeра.

Джерело.