Квіти у Тернополі цієї весни подорожчали удвічі

Ціна квітів в обласному центрі суттєво зросла. Людей обурює така ситуація. Вони вважають, що продавці вирішили якомога більше заробити на Святі 8-го березня.

За словами продавців, деякі квіти цієї весни подорожчали удвічі. Нині за скромний букет доведеться віддати не менше ста гривень.

«Можливо, і напередодні восьмого березня ціни на квіти трохи і підвищилися. Але це пов’язано із певними витратами. Треба було завчасно підготувати ці букети, правильно зберігати.Напевно найактивніше продавалися тюльпани. Одна квітка вартувала двадцять- двадцять п’ять гривень. Йде весна, тому квіти будуть дешевшати. Прогнозуємо, що цього року весняні квіти не будуть дорогими. Звичайно, завжди високі ціни на троянди. Це – дуже популярна квітка у Тернополі. Незважаючи на порівняно високі ціни, люди їх купують. Адже це універсальна квітка, її можна дарувати у будь-яких випадках», – каже зз продавчиня Галина Гук.

Продають в центрі Тернополя і підсніжники. Проте екологи застерігають: за реалізацію червонокнижних квітів передбачені штрафи.

Джерело.