Тернополяни перекрили дорогу, аби зберегти школу мистецтв (фото, відео)

Із вимогами припинити реорганізацію Тернопільської школи мистецтв прийшли під стіни облради 13 березня батьки, учні та викладачі. Вони вимагають справедливого рішення під час сьогоднішнього засідання сесії щодо подальшого функціонування закладу. Перед початком сесії люди перекрили дорогу поблизу облради, аби привернути увагу до проблеми школи.


– Ми розуміємо, що нам потрібна ця школа, – розповідає учениця 10 класу Катерина Кійко. – Нам тут подобається навчатись. Але ми розуміємо також, що з реорганізації може вийти щось погане

Батьки наполягають першочергово вирішити проблему приміщення школи, а вже потім вести мову про реорганізацію. Вони вже не вперше намагаються вирішити це питання із владою.

– Ми хочемо, щоб дітям дали нормальне приміщення для навчання, – говорить мама учнів школи Ірина Пилинчак.– Інформація щодо реорганізації не до кінця зрозуміла. А загалом все потрібно вирішувати почергово. Спочатку – приміщення, потім – статус. Ми 24 роки орендуємо приміщення з не зовсім хорошими умовами.

Тож на даний час чекають рішення сесії облради

 

Джерело.