Гордість музичного училища Тернополя

Випускниця Тернопільського музичного училища ім.С.Крушельницької, солістка-вокалістка Тернопільської обласної філармонії.

Наталія Присіч народилася у місті Хоростків Гусятинського району Тернопільської області. Закінчила Хоростківську музичну школу у 1990 році по класу скрипки у Л.Башуцької. У 1991 році вступає на вокальний відділ до Тернопільського музичного училища ім.Соломіі Крушельницької в клас В.Болотної.

Після закінчення музичного училища у 1995 році, вступає на музично-педагогічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка. У 1997 році вступає на вокальний факультет Львівської державної музичної академії ім.М.В.Лисенка до класу професора, Народного артиста України І.Кушплера.

Наталія Присіч володіє сильним лірико-драматичним сопрано діапазоном понад три октави. Її особливої краси тембр голосу поєднує вражаючу силу звучання, інструментальність, легкість, милозвучність органічність. Солістка майстерно демонструє витончене знання специфіки твору, проникливість виконання складних вокальних творів, що викликають у слухача шквал оплесків та емоцій. Їй властива індивідуальна інтерпретація, пошук сучасної виконавської концепції творів.

Джерело.