На Тернопільщині гроші крадуть з машин

За безпечність житель Тернопільщини заплатив 40 тисяч гривень. Незамкнені дверцята автомобіля, залишені в салоні документи та гроші – все сприяло тому, аби любителі легкої наживи збагатилися. І так воно сталося. У Бучачі обікрали тернополянина.

Як з’ясували правоохоронці, чоловік займається доставкою товару. Того дня встиг доставити клієнтам чимало краму і зібрав кругленьку суму – сорок тисяч гривень. Та чомусь злегковажив.
Зі слів потерпілого, він на 20 хвилин залишив відчиненим автомобіль.Папка з документами та грошима лежала на передній панелі. Часом відсутності водія хтось скористався. Тернополянин про крадіжку повідомив поліцейських.
Правоохоронці з’ясовують обставини вчинення злочину та встановлюють особу, причетну до крадіжки. Розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статі 185 ККУ. Триває досудове розслідування.

Не залишати цінностей в салоні транспортних засобів,- закликають краян поліцейські. Також варто пам’ятати, що, виходячи навіть на хвилину-другу з салону, обов’язково замикайте дверцята.

Джерело.