На Тернопільщині люди пікетують проти “Нової пошти”

Від 8.00 4 квітня жителі села Біла на вул. Мазепи, 26 пікетують біля приміщення “Нової пошти”. Люди кажуть, що через транспорт поштової компанії на їхній вулиці знищили дорогу, яку робили за людський кошт.

А згідно з рішенням сільської ради, звільнити приміщення пошта мала ще 1 квітня. Спершу жителі Білої повідомили, що пікету не буде, бо про це просила сільський голова. Вранці голова зв’язувалася з депутатами сільської ради і казала людям, що кликатиме власника “Нової пошти” і просила, щоб не перекривали тої вулиці, – повідомив мешканець Білої пан Олександр. А згодом жителі повідомили, що вулицю таки перекрили.На місці пікету люди відмовлялись від коментарів. Мовляв, поки ніхто не приїде з керівництва “Нової пошти”, то нічого не говоритимуть. Але згодом таки розговорились. Нас не влаштовує те, що тут ця пошта, – каже житель Білої пан Володимир.

Спершу ця пошта була з іншої сторони в гаражі, всі авто туди їздили. А потім пошту перемістили в приміщення, яке на нашій вулиці. І тепер усі під’їжджають туди. І ця дорога вузенька, по ній ходять діти. А до пошти їздять величезні фури, які вже розбили дорогу, яку люди робили за власні гроші. Крім розбитої дороги, мешканці ще скаржаться на сміття, яке залишається після розвантажень та завантажень фур. І ще перживають за дерева, які обрізали. Як розповідають жителі Білої, вони звертались до представників “Нової пошти”, але їх там не чують. Була сесія сільської ради, на яку прийшов власник пошти і сказав, що у нього складений договір на оренду до 1 квітня, – розповідають люди. І попросив, щоб ми почекали. Ми почекали. Але ж вони навіть не збираються з’їжджати. Тому ми перекрили дорогу до пошти. Але до нас ще ніхто не виходив з представників.

Джерело.