Тернопільська міська рада перша в Україні, буде розміщувати вакансії на порталі пошуку роботи

Сьогодні, 4 квітня, меморандум про співпрацю підписали Тернопільська міська рада, громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» і регіональне відділення «Асоціації міст України» щодо реалізації проекту «Robota на громаду». Меморандум передбачає розміщення вакансій органу місцевого самоврядування на web-порталі https://rabota.ua.

Метою проекту є створення зручного та доступного інтерактивного майданчика для людей, які мають бажання та відповідають усім вимогам, щоб стати державними службовцями або службовцями органів місцевого самоврядування.

«Реалізація даного проекту дасть можливість кадровій службі міської ради відібрати більш кваліфіковані та професійні кадри, а також це черговий крок до відкритості у роботі муніципалітету, адже кандидати на посади зможуть не лише подати резюме, але й отримати можливість пройти стажування у міській раді, – зазначає очільник Тернополя Сергій Надал. – В майбутньому портал може перерости у майданчик обміну ефективними технологіями муніципального та державного управління, де, завдяки тематичним обговоренням, фахівці зможуть обмінюватись кращими практиками та спільно вирішувати вузькопрофільні питання».

Зі слів керівника ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» Максима Черкашина, Тернопіль сьогодні є прикладом для усіх обласних центрів України, адже місто першим долучилося до проекту «Robota на громаду», що дозволить прозоро, чітко та легко працевлаштовуватися в органах місцевого самоврядування.

Виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення «Асоціації міст України» Ігор Гірчак відзначив, що проблема кадрового забезпечення в містах та селах залишається актуальною, а реалізація даного проекту допоможе у зручному форматі шукати фахівців, які готові працювати на розвиток громади, а фахівцям – подавати резюме на бажані вакансії.

Джерело.