Відома українська співачка ледве не загинула на зйомках нового кліпу

Зйомки нового кліпу Наталії Дзеньків, більш відомої, як співачка Lama, ледь не закінчилися трагічно. Режисером музичного відео виступив кліпмейкер Віктор Скуратовський, пише Znaj.ua. Самі музиканти вже поділилися в соцмережі тизером нового кліпу.

 

Зйомки повинні були відбуватися в Лісабоні, проте, прибула до Португалії творча команда зіткнулася з оголошенням в країні штормового попередження. Група вирішила не переносити зйомки кліпу.

За сюжетом відео, Наталя Дзеньків повинна була заходити далеко в океан, а головний герой, залишаючись на березі, проводжав її поглядом. У той самий момент, коли знімали фінальний дубль, співачку раптово накрила великою хвилею і збило з ніг. Це було настільки несподівано, що вся знімальна група кинулася рятувати артистку, але головний герой (музикант гурту Lama), який знаходився найближче до Наталі, встиг допливти до неї і, коли штормові хвилі почали затягувати артистку під воду, схопив її в останній момент і виніс на руках до берега.

Раніше відома українська співачка Lama отримала на свою адресу звинувачення в плагіаті і порушенні авторських прав.Претензії українці висловила російська виконавиця Марина Сафонова, яка стверджує, що Дзеньків нібито неправомірно використовує назву своєї групи.

Незважаючи на те, що український колектив Lama сформувався ще в 2005 році, Сафонова, що змінила ім’я Марина на Ламу, звинуватила українку в порушенні авторських прав. Росіянка заявила, що саме їй належать всі права на музичний бренд в Росії і Україні, а так звані клони понесуть відповідальність за “порушення міжнародного права”.

Джерело.