У Луцьку жінка залишила таксисту дитину подруги у якості застави

Лучанка, вирішивши зекономити на таксі, залишили у якості застави водію дитину подруги. На щастя, майже неймовірна історія завершилась хепі-ендом: дитина цілою та неушкодженою повернулася додому. А от мамі, яка довірила дитину чужій людині, та так званій подрузі «світить» кримінальна відповідальність, пише Під прицілом.

 

 

Так, 22 червня троє лучанок зі своїми дітьми святкували день народження у квартирі на вулиці Кравчука.

На ранок 23 червня одна з них вирішила поїхати за покупками, щоб продовжити святкування, та взяла разом із собою п’ятеро дітей. Жінка вирушила на проспект Відроження до супермаркету «Експрес Там-Там».

Придбавши все необхідне, лучанка на таксі попрямувала на вулицю Захарова. По приїзду на місце жінка у якості застави залишила водієві таксі чужу дитину. Сама ж, прихопивши інших чотирьох, сховалася за будинком та викликала іншу машину таксі, на якій повернулася у квартиру, де продовжувалося святкування.Натомість мамі дитини подруга розповіла, що буцімто її 8-річна дівчинка просто зникла, коли їй відмовилися купувати бажані смаколики у «Країні солодощів». Перелякана матір одразу ж заявила про зникнення дитини у поліцію.

Тим часом таксист, марно прочекавши близько 2 годин на вулиці Захарова, вирішив запитати у дівчинка її адресу, з надією, що з ним розрахуються хоча б там. Коли він привіз дитину за вказаною адресою, то на місці вже працювала слідчо-оперативна група.

Таким чином пошуки зниклої школярки завершились, а матір та її горе-подругу, які були у стані алкогольного сп’яніння, викликали у Луцький міськвідділ поліції для отримання пояснень.

Жінкам загрожує кримінальна відповідальність.

Джерело.