У шоу “Міняю жінку” буде тернопільська вчителька англійської і медійниця

Відомий телевізійний проект “Міняю жінку” приїхав цими вихідними у Тернопіль.

Участь у шоу бере 37-річна вчителька англійської мови – Тетяна Гнатюк-Фірташ. – Жінка дає приватні уроки англійської мови у садочку №25, – повідомляє вихователька дитячого садка №25 Леся Романівна. – Вона директор місцевого центру іноземних мов та медіа-школи. Її чоловік – Віталій Гнатюк. На його профілі у Фейсбуку йдеться, що є керівником СТО. Пара разом 15 років.У садочку колегам учасниці уже не терпиться побачити випуск програми. – Жодної інформації не знаємо, – каже Леся Романівна. – Бачила автобус їхній. Дуже чекаємо вже, коли Тетяну покажуть у телевізорі.  У мережі дописувачі активно постять фотографії автобуса знімальної групи, який роз`їжджає цими вихідними Тернополем.

Найімовірніше пані Тетяна помінялася ролями із жінкою з Києва. Майстер салону краси “Luxury” Микола Онищук на своїй сторіночці у Фейсбуку написав, що саме у його салоні проводилися зйомки. – Телеканал 1+1 сьогодні у нас з проектом “Міняю жінку”, – написав 12 жовтня пан Микола.
До поста чоловік додає відео, де майстер “чаклує” над новим образом для нової дружини тернополянина.  До слова, в Тернополі уже не вперше відбуваються зйомки відомого телешоу. Раніше продавчиня з Тернополя мінялася родиною з жінкою з Монголії. Нагадаємо, шоу “Міняю жінку” – одне з довгожителів на телебаченні. Участь в ньому беруть родини, які “прагнуть отримати новий досвід та шанс покращити власні стосунки”, йдеться в програмах проекту.

Джерело.