Про особисте: Ольга Фреймут погодилася на чесну розмову про найголовніших чоловіків (відео)

Теледіва Ольга Фреймут поділилася своїми дивними історіями про особисте життя, згадавши найголовніших чоловіків, які відіграли ключові ролі в її долі.

Знаменита блондинка погодилася на чесну розмову зі своєю колегою Наталією Влащенко, передає storinka

Про особисте життя телеведучої Ольги Фреймут журналісти дізнаються буквально по крихтах, складаючи складні пазли, приховані неординарною зіркою, воєдино. Здавалося б, уже ні для кого не є секретом те, що зараз знаменита блондинка в щасливому шлюбі з Володимиром Локотко, а також виховує трьох дітей.

Але навряд чи хто-небудь міг припустити, що Ольга Фреймут днями погодиться на гранично відверте інтерв’ю в прямому ефірі каналу ZIK “Першi другi”, в якій розповіла своїй колезі Наталії Влащенко про особисте життя.

Перший чоловік став її екс-чоловік Ніл Мітчелл, батько старшої дочки Ольги Фреймут, Злати Мітчелл.

“Мій перший чоловік – це чоловік мого періоду рагульства, коли я носила підшкірну куртку и туфлі на абсцес, Які цокали.”

Примітно, що від британця Ніла Мітчелла Ольга Фреймут пішла, будучи вагітною Златою. Знаменита телеведуча зізналася, що не бачила подальшого майбутнього з цим чоловіком, тому повернулася з Британії в Україні. Примітно, що з Нілом тоді ще майбутня знаменитість була лише заручена, і заміж за нього так і не вийшла.

“Він не мого менталітету, страшенно ревнував, мені з ним було нудно. Він був агресивний, неприємний, мені мені став нецікавий … Я зрозуміла, що моїй дитині такого батька не потрібно.”

Далі Ольга Фреймут розповіла про те, що по поверненню в Україну зустріла свого майбутнього чоловіка Олександра. Знаючи про те, що зірка знаходиться в положенні, чоловік запропонував їй руку і серце через всього лише 2 дні після знайомства і зазначив, що вона – кохання всього його життя.

Так, шлюб Ольги Фреймут і Олександра Ракоїда тривав два роки

Не оминула увагою Ольга Фреймут тему своєї першої шкільної любові-Володі Кравця, який, за словами телеведучої, зробив фатальну помилку, змінивши їй з однокласницею.З тих пір Володя Кравець став її улюбленим персонажем, про життя якого Ольга Фреймут, вже ставши ведучою шоу “Підйом”, розповідала чи не щоранку.

“Моє Перше кохання – однокласник Володя Кравець. Він мені потім зрадив з однокласницю, і краще б він цього не робив Він був високий, красивий, користувався популярністю у дівчат.

Останній раз бачила його на Великдень 4 роки тому, їхала повз його хату на красивій модній англійській машині. Я їхала з дочкою з Карпат, зупинила біля його хати, та не полінувалася через болото прийти до нього (а він живе в селі) ”

Джерело.