На тернопільському «JazzBez» виступлять екстравагантні польські джазмени

З 2 по 4 грудня у Тернополі відбудеться ХІ міжнародний джазовий фестиваль «JazzBez». Одним із учасників трьохденного фестивалю буде екстравагантний колектив «Skicki-Skiuk» із Польщі, який виступить 3 грудня.

skicki-1

Екстравагантна назва проекту «Skicki-Skiuk» походить від закінчень прізвищ музикантів. Квартет із Вроцлава грає джаз на перетині різних музичних площин, переварюючи на репетиціях різні ідеї у свою музичну мову.

«Skicki-Skiuk» – це переможці цьогорічного культового фестивалю «Jazz nad Odrą», здобули ІІ місце Blue Note Poznan Competition та ІІІ місце Tarnów Jazz Contest.

 

Нагадаємо, що на тернопільському «JazzBez» виступлять ще такі колективи: «Budniak Bakovsky Intermedium Quintet» (Польща / Молдова /Україна); Carlos López – Letters From København” (Еспанія / Швеція / Польща); David Friesen & Andrew Arnautov Project (USA-UKR); Karnas-Gnydyn Quartet (Польща / Україна) та Sisters in Jazz (США/Польща/Японія/Швеція/Італія).

Квитки на «JazzBez» у Тернополі можна купити у ЦУМі, у касі Драматичного театру та на сайті Gastroli.ua. Детальніша інформація на сторінках https://www.facebook.com/jazzbez.ternopil та https://vk.com/jazzbez2016

Поважай себе – слухай джаз!