«Василь Гнатюк не вбивав Ірину Мукоїду», – криміналіст Костилєва сказала, що резонансна справа на фінішній прямій

Минає чотири місяці відколи у селищі Вишнівець, що на Тернопільщині, сталося жахливе та резонансне вбивство.

В ніч на 26 червня тут просто на дорозі знайшли тіло 17-річної дівчинки Ірини Мукоїди, яка лише за день до цього відгуляла свій випускний у школі. Місцеві мешканці переконані, що позбавили життя дівчину місцеві мажори, натомість правоохоронці за підозрою у вбивстві затримали 16-річного хлопця із сусіднього села – Василя Гнатюка.

Попри бурхливі та емоційні дебати, перекриття вулиць та навіть залучення «екстрасенсів» із телеканалу СТБ, справа таки вийшла на фінішну пряму. Про це у Facebook написала криміналіст телеканалу СТБ Наталія Костилєва, яку батьки Василя Гнатюка спеціально запросили провести незалежне розслідування.

«Незважаючи на бурхливі дебати і систематичне порушення Закону України в суді міста Тернополя, ми у своєму розслідуванні вийшли на фінішну пряму. Можу вам стовідсотково сказати – Василь Гнатюк не вбивав Ірину Мукоїду. Ім`я вбивці ви дізнаєтеся. Мотив і злочин вже нам відомі, як і обставини тої страшної ночі.Дехто забув, що існує дивовижна система в ХХІ столітті. Наберіться терпіння», – написала Костилєва.

Джерело.