“Сів у калюжу”: Лавров жорcтко зганьбився на зустрічі з головою МЗС Великобританії (відео)

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на прес-конференції після офіційної зустрічі вступив у словесну перепалку і нагрубив голові МЗС Великобританії Борису Джонсону.

Росіянин повівся грубо, висловлюючись про референдум про вихід Великобританії з Євросоюзу. Лавров заявив, що Джонсон йому особисто повідомив про те, що нібито у Великобританії немає конкретних підтверджень того, що Російська Федерація втручалася в процес голосування, пише “obozrevatel“.

Джонсон одразу ж відповів і звернув увагу на те, що говорив саме про відсутність доказів “успішного втручання” Москви в референдум. Голова МЗС РФ різко відреагував і заявив, що Джонсон був просто зобов’язаний заперечити в цій ситуації.

“Якщо він мені не заперечить, то у нього на батьківщині буде зіпсована репутація серед ЗМІ”, – сказав росіянин.

Потім Лавров зажадав від Джонсона доказів того, що РФ не втручалася в референдум Великобританії.

“Факти хотілося б отримати. Про те, що ми втручалися, але безуспішно. Без фактів говорити дуже важко. Я думаю, що ви всі це придумали в своїй західній компанії.І ви перебуваєте в полоні у цієї ось теми. Дуже важко злізти з паркану, на який ви забралися”, – заявив Лавров.

У відповідь на висловлювання Лаврова Джонсон лише посміявся над своїм колегою.

На цей інцидент також почали реагувати в соцмережах. Зокрема, блогер Михайло Голуб у Facebook зазначив, що “Кінь Лавров сів у калюжу”.

Джерело.