Славнозвісна карта із Тернопільщини і надалі подорожує Україною (фото)

Акція стартувала 22 червня у смт Скала-Подільська Борщівського району Тернопільської області і триватиме цілий рік. За цей час карта мандруватиме Україною. Після завершення акції вишита карта повернеться до смт Скала-Подільська, де на постійній основі експонуватиметься в місцевому краєзнавчому музеї.

Вишивана карта України, за задумом ініціаторів акції, має об’єднати українців з різних регіонів нашої держави. Карта подорожуватиме країною, де кожен бажаючий зможе долучитися до доброї справи і залишити на полотні свій вишитий хрестик.
Разом із вишитим полотнищем, які передають бажаючим долучитися до участі у акції її координатори у кожній області, мандрує спеціальна картонна коробка з голками і нитками усіх відтінків, необхідних для вишиття карти, також невеличка скринька для пожертв, адже така масштабна вишивка потребує чималу кількість ниток, а також потрібні кошти для пересилки карти в інші регіони України, пише zvistka.net.ua.
У Добропільський район вишита карта потрапила 18 грудня 2017 року.Завдяки Програмі національного обміну, в рамках проекту «Святий Миколай крокує із Заходу на Схід», староста села Іванків Скала-Подільської селищної ради Василь Паламар привіз карту для того, щоб кожна людина долучилася до акції. Чим більше людей зможуть вишити хоча б один хрестик, тим сильніша енергетика акумулюється в цьому полотні.
У Донецькій області першими долучилися до акції єднання «Україно моя вишивана» колектив вчителів і учнів Святогорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради і вишили свій хрестик на карті.
Усі учасники патріотичної акції працюють з добрими думками, щоб нарешті у їх житті та у житті рідної країни завершилася чорна смуга і розпочалася яскрава, різнокольорова і квітуча – така, як ця вишита карта.

Джерело.