Змія, яку тернополяни бачили на Стадникової, швидше за все – полоз, каже еколог

  • Полози неотруйні, однак кусають дуже боляче.
  • Такі тварини для нашого регіону невластиві.

1473348258_%d1%81%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%be%d0%ba-%d1%8d%d0%ba%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%b0_2016-09-08_15-56-24
Днями біля житлового будинку на Стадникової тернополяни побачили півтораметрову змію. Відео виклали у спільноті в соцмережі.

Доки викликали працівників ДСНС, плазун утік, тож пояснити, що це було, “20 хвилин” попросила тернопільського еколога Теодозія Кухарського.

– Дивлячись на відео, важко із 100% впевненістю сказати, що це саме за змія, – каже пан Кухарський. – Однак швидше за все, це полоз. Він неотруйний, як гадюка, однак вміє дуже боляче кусати. А ще він дуже швидко рухається, що також збігається із описом, який дають тернополяни – що він дуже швидко втік.

В будь-якому випадку, плазунів варто обходити стороною, якщо ви їх бачите, зауважив еколог.

– Краще не робити різких рухів, аби не злякати тварину. Якщо ж її треба забрати, то не робіть це самотужки, а викликайте працівників ДСНС – вони знають, як правильно плазуна забрати, – коментує Теодозій Кухарський.

Дивно те, що плазуни в наших краях не водяться.Тому цілком ймовірно, що його хтось привіз собі додому, в тварина утекла, зауважив пан Кухарський.

Нагадаємо, змій у Тернополі в останні роки побільшало. Тернополян лякають то гадюки, то вужі, яких жителі міста зустрічають у своїх дворах.

джерело http://te.20minut.ua/