Терміново!!!! “Компромат Онищенка”: опубліковано перший запис (аудіо)

У мережі з’явився аудіозапис розмови, голоси на якій схожі на голоси нардепа-втікача Олександра Онищенка та депутата від “Волі народу” Олеся Довгого, який виступає нібито переговірником від Порошенка.

onischenko_a4_650x410

Запис опублікувало видання “Страна“.

За даними видання, Онищенко записав розмову з Довгим у вересні 2016-го року в Лондоні.

Депутат-втікач стверджує, що Довгий виступав посередником від Порошенка вже після того, як він втік з України.

Перший раз як парламентер Олесь прилетів до мене на зустріч в Італію. Я попросив, щоб він розписав кошторис – скільки грошей я віддав за 2,5 роки Порошенко, скільки мені пред’являють і як нам звести бюджет. Я підрахував і вийшло близько 50 мільйонів доларів, які мені заборгував Порошенко. Довгий сказав, що все доповість Першому і повернеться з пропозицією,– цитує видання нардепа-втікача.

Друга зустріч відбулась в Лондоні і тоді, за словами Онищенка, за допомогою послуг британських детективів, які організували аудіо- і відео фіксацію, він записав розмову.

“Суть розмови зводиться до зустрічної пропозиції: Довгий від імені влади пропонує, щоб всю відповідальність по кримінальній справі взяла на себе моя мати (Інеса Кадирова – проходить по справі як голова газової схеми в результаті якої державі, за версією слідства, було завдано збитків на суму близько 3 мільярди гривень – ред.). Плюс до цього я повинен був заплатити в бюджет велику суму при укладанні угоди зі слідством”, – сказав Онищенко.

З розмови нібито випливає, що наступним переговірником від Порошенка Довгий визначив друга нардепа від “Блоку Петра Порошенка” Олександра Грановського, якого він в розмові називає “ця людина”.

На записі людина з голосом, схожим на голос Онищенка, кілька разів перепитує про Інтерпол і просить домовитись так, щоб в розшук його не оголошували.