Розкіш – не порок: скандально відомий український міністр вирішив відпочити за півмільйона

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик відправився в Об’єднані Арабські Емірати на двотижневу відпустку, яка обійшлася йому у 505 тисяч гривень.

145308

Путівка компанії з ОАЕ SNTTA Emir Tours задекларована на сайті єдиного реєстру декларацій, пише KP.ua.

“Жодних подробиць щодо цього туру розповісти не можемо. Єдине, що можемо сказати, міністр Насалик взяв відпустку з 28 листопада по 11 грудня. Відпустка узгоджена урядом. У разі якихось непередбачених ситуацій або важливих позачергових нарад Ігор Степанович за першим же дзвінком повернеться в Україну, – розповіли в прес-службі Міненергетики.

Агентство SNTTA Emir Tours спеціалізується на розміщенні туристів виключно в представницьких готелях класу Ritz-Carlton, Kempinski, Marriott, Burj Al Arab. Гостям пропонується трансфер на розкішних лімузинах.

У 2015 році Насалик орендував готель на Мальдівах за 574 тисячі гривень.

Як повідомлялося раніше, Ігор Насалик має три земельні ділянки в Київській області площею 1200, 1510, 370 кв. м., а також ділянку площею 126 тис.кв. м в Івано-Франківській області. Дружина міністра, громадянка Росії Гюзель Насалик володіє офісом у Києві площею 129,70 кв. м.

Також Насалик зазначив в електронній декларації за 2015 рік, що володіє будинком в Козині (Конча-Заспа) площею 561,4 кв. метрів і вартістю… 50 тисяч гривень ($2 тис.).