Як робити 3D малюнки праскою

Талановитий студент ТНЕУ Кирило Богданюк малює гарячою праскою, використовуючи воскові олівці. Він займається цим близько 5 років і створює картини в техніці енкаустика.

Кирило Богданюк – людина з особливими потребами. Родом із м. Вільнянськ Запорізької області. Народився 25 листопада 1995 року із ДЦП. Рідна мати відмовилась від нього на наступний день.Їй сказали, що хлопчик не виживе. Його забрали у місцевий дитячий будинок. Зі своєю прийомною мамою Аллою Бехтольд він познайомився у Херсонському будинку-інтернаті. На той час жінка приїхала доглядати за своєю хворою мамою. Вільний час присвятила волонтерській діяльності у будинку-інтернаті. Пані Алла побувала у США, де опанувала цікаву техніку малювання гарячою праскою та восковими олівцями – енкаустику. Тож їй захотілось передати ці знання дітям-сиротам.

Малювання праскою змінило життя і самого Кирила – він знайшов прийомну сім’ю, обрав майбутню професію, допомагає іншим відкрити себе, організовуючи майстер-класи. Юнак настільки відшліфував свою майстерність, що зараз це захоплення приносить йому дохід. Кирило працює волонтером, проводить майстер-класи.

Джерело.