Керівники спецоперації у Княжичах під час перестрілки перебували у ресторані – Луценко

Керівники спецоперації у Княжичах під час інциденту перебували у ресторані.

1480854107-3258

Про це розповів генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає ТСН. Наразі невідомо, що вони робили у ресторані, чи керували вони звідти операцією та у якому стані перебували. Як повідомляв УНІАН, в ніч на 4 грудня в с. Княжичі Броварського району Київської області в результаті перестрілки між співробітниками Державної служби охорони і поліцією загинули 5 правоохоронців.

На місце приїхав наряд держслужби охорони, який затримав поліцейських, прийнявши їх за грабіжників. Група захоплення вирішила, що співробітників кримінальної розвідки захопили злочинці – сталася перестрілка, в результаті якої загинули двоє співробітників ДСО, двоє поліцейських-розвідників і співробітник спецпідрозділу КОРД, який входив у групу захоплення.

Після перестрілки в Княжичах відсторонено від служби 25 поліцейських керівників трьох структурних підрозділів поліції Києва. Ці підрозділи брали участь у спецоперації із затримання членів банди, яких підозрюють у серії розбійних нападів на жителів столиці й Київської області.