Генпрокуратура хоче порушити справу проти ініціатора кампанії з відставки Насірова

Народний депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Журжій відповів на заяву Генерального прокурора про реєстрацію кримінального провадження та проведення перевірки ДФС щодо можливого ухиляння ним від сплати податків.

759002-1

Нардеп зазначив, що подана ним електронна декларація повністю відповідає податковій декларації, поданій навесні цього року. Окрім того, податкова декларація, подана навесні, уже перевірялась ДФС відповідно до законодавства, і народний депутат отримав довідку про відсутність податкового боргу.

“Більше того, я сплатив понад 600 тисяч податків зі своїх доходів за 2015 рік. Наскільки я розумію, провадження ще не зареєстроване, однак заява Генерального прокурора є повністю маніпулятивною. Юрій Луценко сказав, що провадження реєструються щодо народних депутатів, які задекларували понад 100 тисяч доларів готівкою. У моїй декларації немає готівки взагалі, тому що мені немає що декларувати.

До початку роботи у Верховні Раді – до 2014 року – я працював у бізнесі – очолював юридичний департамент однієї із найбільших торговельних компаній країни. Також моя родина володіє бізнесом із надання фінансових послуг та невеликим будівельним підприємством.Я отримую офіційні доходи на банківську картку і витрачаю їх з картки”, – зазначає Андрій Журжій.

Водночас народний депутат не виключає, що заяви Генпрокурора є реакцією на ті звернення, які він зробив цього тижня у Верховній Раді.

Нагадаємо, народний депутат розпочав у парламенті збір підписів для звернення до уряду щодо відставки керівників ДФС Насірова та Білана, а також ініціював кампанію “STOP BASTARDS”, де підприємці можуть залишати свої скарги на порушення у роботі працівників фіскальної служби.

“Я уже понад півроку займаюсь розслідуванням злочинної діяльності ДФС. Вже є два звернення до прем’єр-міністра щодо звільнення Насірова та Білана. За моїми зверненнями проти керівника ДФС Романа Насірова зараз порушено 4 кримінальні провадження. Ще одне Генеральна прокуратура відмовляється порушувати”, – додає Андрій Журжій.

За його словами, у разі відкриття кримінального провадження народний депутат діятиме відповідно до законодавства та спокійно відстоюватиме свої інтереси.

«Мені немає чого приховувати», – наголошує Андрій Журжій.