Шляховики Тернопільщини ремонтують шість доріг

На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області шляховики продовжують поточний середній ремонт трас М-12, М-19, поточний дрібний проводять на Р-39 та ліквідовують ямковість на шести дорогах загального користування.

Так, на магістралі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (біля Підволочиська) триває укладання вирівнюю чого шару асфальтобетону. Підярдна організація «Автомагістраль-Південь».

На М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече (ділянка Заруддя-Раковець) влаштовують 1200 тонн асфальтобетону вирівнюючим шаром. Також проводиться фрезерування покриття, регенерація. Підрядник – «Техно-Буд-Центр». Про це повідомляє прес-служба САД в Тернопільській області.

На дорозі Р-39 Броди-Тернопіль (біля села Залізці) проводять поточний дрібний ремонт. Шляховики укладають 180 тонн асфальтобетону вирівнюючим шаром.

Струйним методом ліквідовують ямковість на дорогах Ланівці-Теофіполь (заплановано протягом дня ліквідувати 440 м кв), Тернопіль-Ланівці (440 м кв), Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль (220 м кв) та Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (біля Бережан 880 м кв). На цій же дорозі ліквідовують ямковість гарячим асфальтобетоном (ділянка Теофіпілка-Дибище).

Джерело.