Житель Луганська зробив зізнання у “бандерівців” на західній Україні

Народний артист України Сергій Романюк розповів про розмову, яка відбулася у нього в Івано-Франківську з жителем Луганщини.

«Ось відпочиваю я на цій лавці, де ми з вами сидимо. Зупиняється людина, посміхається і питає у мене дозволу звернутися. Ми розмовляємо. Питаю, звідки він. Каже, з Луганська. Приїхав, щоб подивитися на Західну Україну.Я з посмішкою перепитую – чи не боїться тепер бандерівців. А він мені теж з посмішкою: «Це страшна дурість, про яку нам розповідають там. Ніби тут бандерівці вбивають тих, хто їде до них », – розповів він.

При цьому артист додав, що жителям західної України навпаки приємно, коли люди їдуть дізнаватися традиції, все ще існують в регіоні.

«Кажу, що ми, навпаки хочемо, щоб вся Україна їхала дивитися до нас на українські традиції, які ми бережемо. У тому числі і релігійні. Тут же навіть маленька дитина вітається «Слава Ісу». А він мені каже, що там люди стали більш цинічні, тому такого вже немає. Зізнається, із задоволенням би переїхав до нас жити, але не може. Я йому вслід: «Все у нас буде добре». Кажу так, бо сам в це вірю», – поділився Сергій Романюк.

Також він висловив побоювання, що війна на Донбасі ще не скоро закінчиться.

«Мені дуже шкода, що гинуть мої рідні, найкращі люди, які захищають українську землю. Чи не чужу, як це роблять російські найманці, а свою, рідну. Це страшно. Думаю, ця війна надовго. Я не політик. Але треба шукати якийсь вихід», – зазначив артист.

Як повідомлялося раніше, жителі окупованого Луганська зневажають росіян, які приїхали їм «допомогти». Про це розповів блогер фашиків Донецький, відвідавши окупований Луганськ.

За його словами, перше, що кидається в очі в Луганську – це так звані донські козаки.

«Кізяки тобто. Уявіть собі немиту смердючу негідник в камуфляжі. Представили? А зверху ця безтолоч в кожусі. І в папасі. Взагалі, немає ніяких донських козаків, якщо взяти історію. Є вимушеного як би “переселенці” з України, то були козаки. А козаки російського виробництва – це типу апгрейда Порше на заводі в Іркутську: незрозуміле одоробло, що віддалено нагадує авто», – пише блогер.

За його словами, місцеві жителі ставляться до козаків негативно.

«Кізяков народ не любить. Навіть луганська вата вважає їх тупорилим бидлом в папахах. Кізяки, зі слів місцевих жителів – це беззаконня і шкуродери. Понти з нагайками, шаблями і т.д. у жителів Луганська викликають посмішку, адже вата вважає їх рядженими придурками і шкуродерами в плані тортур над людьми», – зазначає блогер

Джерело.