Відомий тернопільський політик поділився враженнями від свого побачення

Відомий спортсмен, тренер та політик Віктор Мацикур поділився у соцмережах фотографією із свого побачення. Воно відбулося в рамках благодійного аукціону до Дня Святого Миколая задля допомоги дітям-сиротам.

matsykur

— Дякую Олі за підтримку гарної ініціативи. А також за фахову, “спортивну розмову”. Приємно, що спорт та тренера з дитинства закладають в нас не тільки наполегливість та роботу на результат, але і людяність та бажання допомагати іншим, — пише Віктор Мацикур у Facebook.

Поділилася своїми враженнями від зустрічі й дівчина, яка придбала побачення з спортсменом:

— В рамках благодійного аукціону до дня св. Миколая, я мала зустріч з чудовою людиною, відомим спортсменом, керівником, тренером, та надзвичайно цікавим співрозмовником Віктором Мацикуром. Дякую за те, що берете участь в таких проектах, за приємну розмову та за прогресивне та позитивне бачення змін, у наші державі, — коментує Olha Danchenko.

Організували аукціон студенти-медики, щоб зібрати кошти на подарунки для дітей-сиріт.Тернополяни за певну винагороду могли піти на побачення із незнайомцями та, таким чином, допомогти дітям.

Загалом до участі у благодійному аукціону долучилося понад 200 дівчат та близько 100 хлопців. Серед них були і відомі тернополяни.