“Вона про все давно знає”: Ані Лорак зникла після скандалу зі зрадами її чоловіка

Мережу сколихнула новина про численні зради чоловіка Ані Лорак і навіть про можливе розлучення зіркової пари.

 

 

І це вже не перший раз, коли в мережі з’являються чутки про невірність Мурата. Ще на самому початку їхнього шлюбу в мережі нерідко з’являлися фото Мурата в компанії інших дівчат.

У 2011 році схвально про нього відгукувався журналіст Отар Кушанашвілі:

“Її шлюб з турком Муратом тріщить по всіх швах; не витримала випробовування красива байка, що він бізнесмен, альфонс альфонсом, класичний типаж; шлюб на шляху до кaтacтрофи”. Через якийсь час про зради замовкли, однак стали з’являтися плітки, що Мурат живе за рахунок забезпеченої дружини.

При цьому в липні яcнoвидиця Саона дала інтерв’ю про те, що шлюб співачки тріщить по швах і що щастя в її родині давно немає. За її словами, у Ані Лорак немає жіночого щастя і вона часто плаче ридма, при цьому намагається зберегти сім’ю, оскільки любить чоловіка. Саона припустила, що найближчим часом душевні paни співачки відображатимуться в її творчості, що є ризик впасти в депpeсію.

При цьому, в одному з інтерв’ю співачка розповідала, як чоловік після одного з концертів збирався піти від неї з-за напруженого графіка:

“Ми навіть не встигаємо поговорити: з одного концерту ти біжиш на інший, звідти на інтерв’ю, потім на запис. Мені так жити дуже складно”, – процитувала вона чоловіка.

Джерело.