Водія маршрутки №13, який грубіянив пасажирам, відсторонили від роботи

ро ситуацію з водієм-грубіяном, яка трапилась 15 серпня в маршрутці №13, всоцмережі Facebook написала Оксана Підборочинська-Семенів. Чоловіка від роботи водія відсторонили на два тижні і перевели слюсарні роботи. Це не перший випадок, коли до водіїв тернопільських маршруток застосовують таке покарання.

Як коментував 16 серпня начальник управління транспорту,комунікацій та зв’язку Ігор Мединський, водія мали перевести на слюсарні роботи на два тижні без збереження заробітної плати. Ще через день, 17 серпня, у міській радіповідомили, що водія 13-ї маршрутки, який некоректно поводив себе під час роботи, відсторонили від роботи. Таку відповідь надав директор ТОВ “Мега-Сервіс”, який обслуговує зазначений маршрут. Відповідно до листа, водій відсторонений від роботи водія до 31 серпня без збереження зарплати.

Втратить 6 000 грн

– Так, є наказ, водій з 16 по 31 серпня відсторонений від займаної посади, – каже начальник управління Ігор Мединський.– Втрати водія в заробітній платі будуть мінімальні – 6 000 гривень. Боколи він працює за кермом, то отримує значно вищу заробітну плату, ніжколи він працюватиме в автопарку. І законодавство таким рішенням ми не порушуємо. Для водія таке покарання на два тижні, як каже пан Мединський, жорстке, особливо через втрату зарплати.Але це не перший випадок, коливодіїв тернопільських маршрутоквідсторонювали від роботи. Протене звільняли, бо управління не може собі цього дозволити.

Бракує водіїв та маршруток

– Так, я знаю, що багато хто запитує, чому не розриваємо договори. Але зараз і немає дуже з ким їхрозривати, – каже пан Мединський. – Зараз працює 50 відсотків водіїв від потреби. І ми зараз маємо трохи небезпечну ситуацію, бо виїжджає 147 автобусів, а має виїжджати 197. Угоди розірвали близько 70 власників автобусів. І є переживання, чи зможемо забезпечити перевезення, коли з 1 вересня пасажиропотік збільшиться, як мінімум на 35 відсотків, пише “20 хвилин”.

За словами пана Мединського, якщотарифи на проїзд в маршрутках не збільшуватимутьі буде компенсаціяза пільгові перевезення хоча б на 70%, то до наступного тендеру залишиться значна частина цих автобусів.

Джерело.