Чому щасливі пари зраджують один одному? Психологи знають відповідь

«Заборонений плід солодкий» – цей фразеологізм не втрачає своєї унікальності протягом тисячоліть. Щоразу ми не перестаємо дивуватися, коли дізнаємося, що пара, яка здавалася нам ідеальною, розлучилася через зраду.

 

 

Психологи розібралися, чому так відбувається, і виявили найбільш часті причини невірності.

винні смартфони

На думку психолога Емі Анджелліні, залежність від гаджетів може привести до тріщини в найздоровіших відносинах. Часто всередині пари виникають конфлікти на грунті ревнощів, і лайки від колишньої подруги або коментарі під фото від одногрупника можуть стати причиною чергового скандалу. Але навіть якщо ви довіряєте один одному, невідривно користування смартфоном може привести до неприємностей. Чим більше ми захоплюємося соціальними мережами, тим менше часу у нас залишається на побачення і живі розмови. Інтерес до партнера повільно починає згасати, і в якийсь момент роман може закінчитися.У тому числі зрадою.

спортивний інтерес

У кожного з нас був шкільний товариш, який крав жуйку в магазинах. Не тому, що у нього не було грошей, а тому, що так було «круто». Те ж саме явище зустрічається і в стосунках – зрада з різними партнерами, змушує нас відчути «драйв» і власний успіх на любовному фронті. Насправді «спортивний інтерес» – це проблема з самооцінкою, над якою необхідно працювати, щоб не потрапити в незручну ситуацію.

помилкові упередження

Таке часто трапляється в парах, де один партнер вважає іншого красивішим, успішним, сексуальним. Дівчині може здаватися, що на її бойфренда звертає увагу вся жіноча половина земної кулі, а він навряд чи відмовляє будь-кому в її відсутність. Упередження можуть привести до того, що дівчина сама почне зраджувати, перебуваючи в упевненості, що її партнер робить те ж саме. В результаті таємне стає явним, а виявлена ​​зрада руйнує любовні відносини, які могли б перерости в щось більше.

Комплекс маленького сексуального досвіду

Частий випадок в підліткових парах, де один з партнерів вирішує, що заводити серйозні відносини з першим коханням безглуздо – адже життя настільки довге, і стільки всього ще потрібно спробувати. Подібні ситуації відбуваються і в більш зрілих парах, як тільки секс перетворюється на рутину, і партнерам починає здаватися, що врятуватися від депресії можна, тільки занурившись в новий сексуальний досвід на стороні.

Пошук себе

Трапляється так, що один з партнерів починає «розчинятися» в відносинах і втрачає власну індивідуальність. Поступово до нього приходить усвідомлення, що щось пішло не так. Людина починає шукати шляхи до повернення контролю над своїм власним життям і остаточно заплутується у власних бажаннях. Замість того, щоб запропонувати партнеру перерву в стосунках, він несподівано для себе занурюється в зради і вступає в так зване «порочне коло».

Джерело.