Возик в руки і неси: тернопільські мами просять облаштувати пандус до дитмайданчика (фото)

Мамам у Пронятині доводиться носити дитячі возити на руках, аби швидше дістатись до дитмайданчика.


Про це йдеться в дописі Уляни Дудчик у спільноті Тернопільські плітки в Facebook.

“Про наболіле! живу в мальовничому мікрорайоні Пронятин. не так давно поблизу будинку культури поставили дитячий майданчик,на якому до речі жодної лавочки ((,повз нього батьки водять дітей в школу і садочок.і все ніби прекрасно.але як бути тим мамам які мають ще малюсіньких діток,які в колясочках мирно сплять поки старших ведуть в той самий садочок чи на майданчик.а мами беруть каляски в руки і тащать їх на верх по сходах.звичайно можна і обїхати той клуб,по кругу через цілу вул ицю..але це є що йти,а якщо ще з дитиною трьохрічною і так декілька разів на день.Дуже мрію що скоро появиться щось схоже на пандус на цих великих сходах.це ж дві рейки вмонтувати.можливо знайдеться хтось хто з цим допоможе?!надіюся на це!”, – йдеться в дописі.

“а поки що до чого – освоюйте техніку викочування коляски на задніх колесах)) набагато легше, ніж нести на руках)”, – коментує Iryna Prokopenko.

“Можна пораду? Тільки не рейки! Є відповідні ДБН, у яких чіткі вимоги до безпечних пандусів”, – радить Зоряна Удич.

“Зараз є електронні петиції. Пишете про проблему і просите виділити кошти. Реєструєте петицію. Потім агітуєте таких же мамочок, щоб протягом 30 днів підписали її на сайті (агітувати можна і через ФБ). Якщо зберете підписи, то її будуть розглядати і можливо отримаєте пандус відповідний ДСН навіть. Успіхів”, – додає Надія Урбан.