На Тернопiльщинi відбувся Чемпіонат України з велоспорту

Упродовж 7-9 вересня у Тернополі тривали Чемпіонат України з велоспорту та Всеукраїнський турнір пам’яті Володимира Філіпенка. Близько 160 спортсменів з 16-ти областей України змагалися за перемогу у груповій та індивідуальній гонках на час і гонці «критеріум». Підтримував та уболівав за спортсменів і голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. Очільник області вручив нагороди переможцям змагань та подарував спортсменам з Дитячої юнацько-спортивної школи 2 новенькі велосипеди.

 

 

«Ми пишаємося здобутками наших спортсменів, які успішно виступають не лише на змаганнях всеукраїнського, а й світового рівнів. Приємно, що сьогодні на Тернопілля приїхали спортсмени з 16-ти областей України. Щиро бажаю кожному учаснику успіху та підкорення нових спортивних вершин», – наголосив Степан Барна.

Також він зазначив, що Тернопіль вважають столицею водних видів спорту, тому сподівається, що невдовзі наш край вважатимуть і столицею велосипедного спорту.

Про те, що Тернопіль – одне з трьох міст України, де на найвищому рівні проводяться всеукраїнські чемпіонати, акцентував начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА Віктор Мацикур.

Джерело.