“Обіцяна “п’ятірка” виявилася абсолютним кошмаром”: Українка розповіла про жахи відпочинку в Туреччині

Українка Ірина Нікіфорова розповіла про невдалу поїздку до турецького Бодруму. Відпочинок жінки розпочався дводенним очікуванням вильоту в аеропорту і продовжився заміною заброньованого готелю на інший.

 

 

 

За її словами, після двох днів очікування в аеропорту, вона і інші туристи все ж вилетіли в Бодрум. Але там на них чекав ще один сюрприз – 35 осіб відвезли не в той готель, який вони обрали і оплатили.

“Представник туроператора пояснив це турботою про нас, нібито в якості компенсації Join Up! підвищив нам категорію готелю, при цьому – абсолютно безкоштовно. Сил сперечатися і щось доводити не було абсолютно, і ми поїхали в цей готель. Обіцяна “п’ятірка” виявилася абсолютним кошмаром: іржава сантехніка, брудна постільна білизна та рушники, таргани, гори сміття на території, бетонна плита замість пляжу і іржаві поручні на спуску”, – розповіла вона.

“Готель приліплений до гори, і перепад висот складає 7-8 поверхів. Особливо “зручно” для туристів з маленькими дітьми і літніх людей.Загалом, час проводимо активно – провели збори потерпілих туристів, написали купу скарг, ледь не побили представника Join Up!, двічі викликали поліцію – все без результатів. Тобто, маючи на руках ваучери в хороший, перевірений і рекомендований усіма готель, ми опинилися в якомусь відстої. Що робити – не знаємо”, – описала ситуацію вона.

Більш того, в один із днів в готелі не працював фунікулер, тому туристам доводилося долати цю відстань сходами.

“До того ж, не працювали автомати з напоями та кавою. В ресторані каву по-турецьки не готують навіть за окрему плату, нам “люб’язно” запропонували придбати її в лобі, на тому ж 8-му поверсі”, – зазначила вона.

Джерело.