Заробіток дружини впливає на кількість зрад чоловіка

Як виявилося, фінансова залежність чоловіка від дружини не йде шлюбу на користь. Було досліджено 2750 гeтepoceкcyaльних пар; дані зібрали в період між 2001 і 2015 роками. Вік опитуваних становив від 18 до 32 років.

 

 

Згідно з проведеними розрахунками, залежні від своїх дружин чоловіки зраджують за рік на 15% більше, ніж повністю фінансово залежні дружини.

На думку соціолога Крістін Мунш (Christin L. Munsch), до зради залежних чоловіків штовхає бажання самоствердитися. Не маючи статусу «головного годувальника», чоловік намагається довести свою мужність іншими шляхами.

Також вказується і на можливе більш просте пояснення. Таким шляхом чоловік просто може «карати» свою дружину за успіхи, яких він не добився сам.

Рідше всього зраджують глави сім’ї, які заробляють трохи більше дружини – приблизно 70% сімейного доходу.А ось чоловіки, які повністю забезпечують сім’ю, навпаки, схильні до зради. Тут грають роль як додаткові можливості чоловікa, так і думка про те, що фінансово залежна дружина від нього не піде. Подібні зради ми часто бачимо на прикладі зірок мас-медіа.

Раніше інші дослідники встановили, що жінки, які не взяли прізвище своїх чоловіків, заробляють більше за інших. Такі жінки намагаються зберегти разом з прізвищем кар’єрну ідентичність. До того ж, в залежності від збереження або незбереження дівочого прізвища, суспільство буде по-різному сприймати таку пару.

У новому дослідженні з’ясувалося також, що якщо дружина приносить 100% сімейного доходу, то вона не схильна зраджувати. Очевидно, для жінки роль «годувальника» і так є певним викликом суспільним нормам, а стосунки на стороні тільки погіршать упереджене ставлення до неї.

Джерело.