В центрі Тернополя високовольтний провід становить загрозу для перехожих (ФОТО)

Звичайне побутове недбальство або відкладання вирішення проблеми на невизначний час можуть призвести до виникнення ситуації, в котрій постраждає не лише винуватець, але і стороння людина.

На сторінці спільноти в мережі Фейсбук Андрій Тернопіль опублікував допис, в якому попередив тернополян про загрозу, котра підстерігає їх у центрі Тернополя, прямо посеред вулиці.

“Ні, ну дехто скаже ось мол побачив, то треба було йти на підприємство, шукати електріка, писати петицію, обгородити стрічкою та чергувати. Але я увірував у Силу Пліток. Це нижче 5 школи, хто не в курсі. Вхідна лінія, 3 фази. Судячи з січення дроту, і те, що тієї лінії вичтачає на все виробництво, так вознестись торкнувшись її можна запросто”. – Написав він.

“Приміщення колишньої швейної фабрики…дійсно кричуще порушення техніки безпеки! Відповідальні- РЕМ!”- Прокоментував Walter Ternopil.

“Там прикол в тому, що труба навряд чи має заземлення. Знизу точно ні, через верх також не видно щоб був контакт. І то це ще за умови що дах би був заземлений. То ж вся труба легко стає провідником”. – Додав Андрій Тернопіль.

Джерело.