Мати 5-місячної дівчинки, з якою батько впав у люк, хоче подати в суд на «Миколаївводоканал»

У Миколаєві сім’я 5-місячної Єви, яку батько втратив провалившись в люк, має намір подавати до суду на «Миколаївводоканал» – в самому КП заявили що в події винна стихійна парковка.

 

Про це заявила мама дівчинки Вікторія Бойченко в сюжеті телеканалу «Март».

– Будемо з «Миколаївводоканалом» розбиратися. Будемо подавати позов до суду, будемо щось робити, тому що я так просто цього не залишу. Мені моя дитина. Я її народила не для того, щоб потім покалічити. Через якихось виродків, я перепрошую, які не до кінця виконують свою роботу, – каже Вікторія Бойченко.

Отець Євген Бойченко розповів, що цей люк ніколи не закривався надійно, кришка постійно стирчала і хиталася. На даний момент співробітники «Миколаївводоканал» замінили кришку люка з кам’яної на металеву та заварили її.

На думку технічного керівника служби водовідведення «Миколаївводоканал» Олександра Зубова, кришка люка могла провалитися через те що на зеленій зоні організували парковку – через постійні наїздів кришка люка провалилась.

– Даний колодязь в зеленій зоні на вулиці Океновская, 32 на протилежному боці під’їзду.Згідно з інформацією в Contact Center там стихійна парковка, через це швидше за все були наїзди і провалили люк. Зараз нашими зусиллями туди був привезений металевий люк і заварений, – повідомив він.

 

Джерело.