Жіночий оргазм за шість секунд: китайські секрети пристрасного сексу

Спеціаліст з китайської медицини і популяризатор жіночих даоських практик на Заході Анна Владимирова розповіла, як жінці посилити чутливість і швидко досягти оргазму в сексі.

“Китайська медицина побудована на понятті ци – енергії. Якщо енергія циркулює по тілу легко, не застоюючись, і якщо її достатньо, людину можна з певною часткою впевненості назвати здоровою”, – говорить вона.

Згідно з китайською медициною, оргазм – це підйом ци наверх. Потужний потік енергії, що піднімається від області таза нагору, піднімає тіло матки, запускає оргазм і забезпечує ті самі чарівні відчуття, які жінки не в силах описати. Що нам це дає? Якщо ми можемо забезпечити хорошу циркуляцію крові в області таза (причому, не тільки хороший приплив – при порушенні він відбувається сам собою, але і відтік), значить, ми можемо посилити відчуття від оргазму. На тлі поліпшеної циркуляції буде підвищуватися чутливість інтимних м’язів, ви зможете їх краще контролювати і управляти своїм задоволенням.

Китайські майстрині даоських практик кажуть, що жінка, яка практикує спеціальні дихальні вправи, може отримати оргазм протягом шести секунд.

Новий рівень мікроциркуляції

Якісне розслаблення м’язів тазового дна, живота і попереку – запорука кращої мікроциркуляції, а значить, чутливості.

Ось одна відносно проста вправа, яку можна спробувати виконати вдома, щоб знайти новий рівень розслаблення.

Природне дихання

Сядьте на стілець, спина пряма, поперек, живіт і область промежини розслаблені, немає опори на спинку. Покладіть руку на область внизу живота.Вдихаючи, уявляйте, як вдих стікає по хребту і опускається в низ живота. На вдиху живіт розширюється, на видиху – здувається, як повітряна кулька.

Акцентуйте увагу на вдиху: нехай він буде будь-якої глибини і тривалості – головна умова, він повинен бути максимально легким і розслабленим.

Дихайте так протягом 10-15 хвилин. Зверніть увагу, як живіт під долонею стає м’якшим і більш рухливим з кожним вдихом; тут також може відчуватися тепло – це відмінний сигнал, значить, ви робите вправу правильно.

Вправа “Вакуум живота”

Лягайте на підлогу, ноги зігнуті в колінах, поперек по можливості повинен лежати на підлозі. Зробіть глибокий вдих, розширюючи ним грудну клітку – так званих реберний вдих. Повторіть кілька разів, щоб запам’ятати цей рух.

Тепер зробіть м’який вільний видих, затримайте дихання. І, не вдихаючи, повторіть реберний вдих, який робили в першому пункті вправи. Повітря в легені не надходить, але грудна клітина розширюється. Діафрагма підтягується наверх, захоплюючи за собою живіт і – при правильному виконанні вправи – статеві органи.

Увага: запорука успіху вправи – максимальне розслаблення живота, попереку і м’язів промежини. Легке відчуття збудження буде сигналізувати про те, що вправа виконується правильно.

В рамках жіночих даоських практик освоюються різноманітні варіанти затримок на основі описаної вище (базової), в якості “індикатора” того, що ви вірно виконуєте вправу, може служити нефритове яйце (якщо воно рухається нагору – значить, вправа виконана правильно) або трубка, одним кінцем занурена в воду (даоські майстрині вчаться “випивати” воду на затримці дихання).

Освоюючи ці вправи під контролем інструктора, ви зможете вибудувати таку затримку, при якій (згодом, при регулярній практиці) оргазм стає досяжним за ті самі шість секунд, про які кажуть даоські майстрині. І, звичайно ж, з кожною освоєною вправою він буде ставати все більш і більш яскравим.