Тернополян закликають щодня о 21 год. єднатися в спільній молитві за Україну

Синод єпископів Києво-Галицького Верховного архієпископства УГКЦ видав Заклик про посилену молитву за Батьківщину. У документі наведені практичні вказівки щодо спільної молитви та посту за Україну.

Зокрема, йдеться про безперервну цілодобову молитву в парафіях, монастирях та семінаріях у порядку, визначеному отцями-парохами та настоятелями. А також оголошується безперервний піст у єпархіях та екзархатах УГКЦ відповідно до днів тижня.

– Дуже прошу: згадайте, коли ваша єпархія має день строгого посту, і в той день попостіть на хлібі й воді задля того, щоби відчути солідарність із тими, які не мають що їсти, над якими знущаються, яких б’ють, — закликає Блаженнійший Святослав (Шевчук), глава УГКЦ.

До прикладу, у четвер строгого посту мають дотримуватися у Тернопільсько-Зборівській архієпархії та Бучацькій єпархії, пише svoboda.te.ua.

Крім цього, всіх вірних закликають щодня о 21 год. єднатися в спільній молитві за Україну: у понеділок — за успішне служіння Президента, уряду та Верховної Ради України; у вівторок – за ворогів, за навернення тих, хто переслідує і атакує нас; у середу — за українське військо; у четвер — за правоохоронні органи і поліцію; у п’ятницю — за поранених, полонених, біженців та їхні родини; у суботу — поминання померлих, зокрема загиблих воїнів і всіх невинно вбитих; у неділю — за єдність і соборність України.

Вірних заохочують також до приватних молитов за Україну, а після кожної Божественної Літургії у храмах закликають співати молитву «Боже, великий, єдиний».

Джерело.