У Франківську мама з бабцею споїли 11-річного хлопчика на Новий рік

Обласна ювенальна превенція притягнула до відповідальності обидвох дорослих жінок за неналежне виховання дитини.

КУРС писав, що у Франківську 11-річну дитину госпіталізували з алкогольним отруєнням.

Як повідомили КУРСу в обласній ювенальній превенції, дитина досі перебуває в Івано-Франківській обласній лікарні.

Повідомлення про те, що “швидка” привезла 11-річного хлопчика з алкогольним отруєнням, у поліцію надійшло з лікарні. На місце виїхала патрульна поліція та представники ювенальної превенції.

З неповнолітнім у лікарню приїхали мама й бабуся. Поки дитині надавали медичну допомогу, мама втекла.Бабуся, що залишилася, була нетверезою. З правоохоронцями спілкуватися відмовлялася.

Пізніше маму розшукали і розпитали, повідомила начальник обласної ювенальної превенції Алла Бойчук. Виявилося, що Новий рік 37-річна мама святкувала з 11-річним сином та 56-річною бабусею. Під час застілля пили горілку і наливали її хлопчику.

“Пили втрьох – з дитиною!” – не стримує обурення Алла Бойчук.

Обох, маму і бабусю, притягнуть до відповідальності за ст. 184 КУАП “Неналежне виконання батьківських обов’язків”.

Родину взяли під опіку спеціалісти міського Центру соціальних служб. Мама зараз поїхала з міста. З нею ще “працюватимуть”, повідомила очільниця ювенальної превенції.

“Ми працюємо з дітьми. І майже завжди наштовхуємося на те, що потрібно працювати з батьками, – коментує Алла Бойчук. – Треба ще вчити дорослих бути батьками – вчити передовсім відповідальності. Бо вони ставляться до дітей на рівні “ну а що, нехай спробує” і абсолютно не замислюються про наслідки”.