Притула гучно виговорився: Ось чого бракує Зеленському, Порошенку та іншим кандидатам

Фанати гумориста Сергія Притули вже давно пророкували йому успішну політичну кар’єру, втім він завжди заперечував такий варіант. Вважав, що принесе більше користі Україні на іншому поприщі – приміром, допомога наших бійцям на Сході.

З особливою теплотою до нього ставляться морські піхотинці – для них Притула справжній янгол-охоронець. З огляду на те, що обговорення кандидатів перед виборами посилюються, він вирішив висловити свою думку з цього приводу.

Гуморист запевнив: жоден кандидат поки не представив конкретного плану дій – ні чинний гарант, ні артисти, такі як Святослав Вакарчук чи Володимир Зеленський.

Хоча в останнього програма вже вийшла нещодавно.

“Я займаюсь волонтерською діяльністю. Ті підрозділи, які я забезпечую, напряму залежать від донорів, які перекидають мені кошти. А донори мають свої політичні вподобання. І як тільки я висловлю свою підтримку/осуд тій чи іншій політичній силі, коло моїх донорів звузиться до прихильників/противників тої політсили”, – підкреслив Притула

Він додав, що українці досі обирають за принципом “меншого зла” і переважно кандидатів, які говорять про європейський курс на вступ до НАТО.

“Але це дуже смішно слухати від людей, які роками чи десятиріччями складають кістяк українського політикуму.Я не чую від кандидатів якихось притомних варіантів “дорожньої карти” повернення Криму. Тема Криму взагалі не стоїть в пріоритетах. Я не чую від кандидатів, як можна “розрулити” проблему копачів бурштину.

А це реально проблема. І я переконаний, що вихід із ситуації є. Але факти беззубості силовиків і політиків у вирішенні цього питання заставляють задуматись про те, що більшості з них ситуація зручна.

Я не чую жодного плану, як ми маємо швидко та ефективно реформувати суддівський корпус та прокуратуру. Я не чую глобальної стратегії повернення мільйонів українців із заробітків у Польщі, Італії, Чехії, Угорщині, Канаді, Франції, США, Німеччині, Британії, Австралії, чорт забирай, Росії”.

Втім, попри всі складнощі Притула закликає земляків все ж таки піти на вибори і не віддавати свій голос незрозумілим людям, не вестися на підкуп – особливо пенсіонерам та студентам, котрі найбільше відчувають брак коштів:

“Кожного разу зустрічаючись із студентськими активами різноманітних ВУЗів в Україні, я повторюю студентам, віком від 17 до 21, одне і те ж: ваші ровесники віддали життя за те, щоб ви жили у іншій країні. У кращій країні. Кожного разу коли ви продаєте свій голос на виборах – ви плюєте на їх могили!- підсумував Притула.

Джерело.