Скільки “світить” торгівцю людьми з Тернопільщини?

Прокуратурою Тернопільської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом торгівлі людьми стосовно 46-річної жительки однієї з областей України.
Встановлено, що зловмисниця разом із ще однією особою, яка перебувала на території Польщі, впродовж 2017 року підшуковувала жінок, бажаючих працювати в нічному клубі сусідньої держави, обіцяючи заробітки від чотирьох до шести тисяч євро. Насправді ж, робота полягала у наданні інтимних послуг клієнтам. Жертви, перебуваючи в уразливому стані через скрутне матеріальне становище та збіг тяжких сімейних обставин, погоджувались на високооплачувану роботу за кордоном.
Поки йшов процес з виготовлення документів для виїзду, одна з потерпілих звернулася до правоохоронців, повідомивши їм про злочин. Зловмисницю затримали, припинивши її незаконну діяльність.
Завершено розслідування за ч.2 ст.149 КК України (Вербування людини, вчинене з метою експлуатації, з використанням уразливого стану потерпілої, вчинене щодо кількох осіб, за попередньою змовою групою осіб)
Довідково: Санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді позбавлення волі терміном від п’яти до дванадцяти років.