Михайло Апостол про Тернопільський автомайдан

Сьогодні третя річниця започаткування діяльності Тернопільського атомайдану, який приїхав “поколядувати “до помешкання голови Тернопільської адміністрації Валентина Хоптяна.

xoptan-selo-avtomajdan_0043_novyj-razmer
В цій акції ,а шлях проходив селами Тернопільської і Хмельницької областей, приймали участь більше 50 автомашин.
Про автоколядку в Гусятинському районі, а це була перша така акція в Україні на місцевому рівні, говорили на всеукраїнських ЗМІ, сайтах, говорив я неодноразово на сцені Майдану у столиці . Ця акція дала сигнал громадськості всіх міст і сіл України .
Хочу наголосити, що всі учасники тодішнього автопробігу – справжні наші герої. Вони ризикували не тільки втратити свої авто, роботу, але і була велика загроза втратити волю, адже влада на той час була ще надзвичайно сильною.
Особливо це стосується організаторів, тодішніх моїх помічників : Любомира Лівеля, Олександра Палагуту, Ярослава Давибіди, Василя Ангелюка, а також активістів Володимира Козака та багато інших .
Яка доля всіх учасників першої “автоколяди “ мені ,на жаль невідомо, але я хотів би ще, якщо б було таке бажання, до річниці перемоги Революції зібратися, зустрітися і проїхати колишніми шляхами.