Тернопіль на основних маршрутах прибирає 27 одиниць снігоочисної техніки

В Тернополі продовжують чистити дороги відповідно “Дорожньої карти”. Як кажуть в управлінні ЖКГ, у дні снігопадів в Тернополі був оголошений «зелений рівень» системи оповіщення із переходом у «жовтий рівень».

14791515063642

Відповідно до «Дорожньої карти», у першу чергу прибирання здійснювалося за вісьмома маршрутами: Маршрут №1 «Центр-1» (Дамба – Руська – Чорновола – Сагайдачного – Над Ставом). Маршрут «2 «Центр-2» (Патріарха Мстислава – Живова – Шептицького-Танцорова – Острозького – Стрімка), Маршрут №3 «Новий світ», Маршрут №4 «Старий парк»,Маршрут №5 «Сонячний», Маршрут №6 «Східний»,Маршрут №7 «Дружба», Маршрут №8 «Об’їзна».

На усіх маршрутах працювало 27 одиниць техніки: це піскорозкидачі, тракторні щітки, навантажувачі, тракторні посипальні механізми (для тротуарів), автогрейдери, тощо. Одночасно житловий фонд, прибудинкові території, очищала від снігу техніка балансоутримуючих організацій та ОСББ.

– Механізм прибирання міста чітко прописано у новій «Дорожній карті утримання шляхо-мостового господарства Тернополя взимку», яку виконком міської ради затвердив наприкінці минулого року. У документі прописано, що у місті діє три рівні системи оповіщення населення про погодні умови та початок роботи снігоприбиральної техніки: зелений рівень (за умов виникнення ожеледиці чи потреби прибирання снігу в денний період доби (крім години «пік») при не значних та помірних снігових опадах); жовтий рівень (за виникнення ожеледиці чи потреби прибирання снігу в вечірній та нічний період доби при не значних та помірних снігових опадах) та червоний рівень (за виникнення потреби виконання робіт в будь-який період доби при інтенсивних снігопадах та надзвичайній ситуації), – розповідає заступник начальника управління ЖКГ Олег Соколовський.

Джерело.