Гройсман розповів, що потрібно для курсу 18,5 грн / $

Прем’єр-міністр вважає, що видобуток власного газу дозволила б зміцнити курс гривні

На ліквідації корупційних схем держава заощадила близько 140 млрд грн, заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Про це повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету міністрів України.

257964

За його словами, цього вдалося досягти завдяки тому, що уряд зруйнувало найбільшу корупційну схему в країні, яка діяла десятиліттями. Гройсман пояснив, що має на увазі встановлення обґрунтованих енергетичних тарифів і курс на енергонезалежність України.

“Ми не тільки зупинили грабіж, ми чітко визначили стратегію на енергонезалежність і почали займатися енергонезалежністю. Ми реально вирішуємо завдання, які дають можливість сьогодні говорити, що за три-чотири-п’ять років Україна стане енергонезалежною. Це колосальний внесок в нашу економіку, стабільність. колосальний.



Я бачив недавно аналітику, вона показує: якщо б ми добували свій газ в Україні, а не купували його за валюту, долар б сьогодні при всіх тих проблемах, які ми маємо, не коштував би більше 18,5 гривень. Уявляєте рівень впливу цього фактора на економіку? ” – Сказав прем’єр-міністр.

Він зазначив, що багатьом було вигідно залишити низьку ціну на газ. “Потім давали компенсацію Нафтогазу, компенсацію теплокомуненерго, і це виливалося в сотні мільярдів, які просто йшли до корупційних годівниць. Людям розповідали казку про дешевий газ, а потім їх грабували”, – пояснив Гройсман.

Джерело.