Політики почали боротьбу за “спадок Фірташа”

Українські політики будуть активно стежити за судовим процесом над олігархом Дмитром Фірташем. Про це заявив аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Анатолій Октисюк.

7affb6e8-4208-4a2c-bc4a-6801b7562305_cx0_cy4_cw0_w987_r1_s_r1

“Протистояння в українському політикумі загостриться в міру наближення процесу великої приватизації, яка буде супроводжуватися гучними антикорупційними скандалами, викриттям і сенсаціями. При цьому всі ключові гравці будуть спостерігати за результатом судового розгляду щодо Дмитра Фірташа, щоб в разі чого оперативно включитися в боротьбу за його спадок”, – повідомляє він на ресурсі Апостроф.

Компанія Фірташа експлуатує три гірничо-збагачувальні комбінати, виробника діоксиду титану “Кримський титан”, майбутнє якого зі зрозумілих причин зараз невизначено, а з кінця минулого року також володіє 49% акцій “Запорізького титано-магнієвого комбінату”. У ЗМІ олігарха часто називають “титановим королем”.

Відомо, що Конституційний суд Австрії відхилив клопотання Фірташа щодо його екстрадиції в США. Українського олігарха звинувачують в злочинах, пов’язаних з корупцією. Суть справи полягає в тому, що Фірташ за допомогою хабарів на суму 18,5 мільйонів доларів планував отримати дозвіл на видобуток титану в Ірані. Його загрожує до 50 років позбавлення волі.

“Знай.ua” повідомляв, що Каськів видасть Фірташа заради власного порятунку.

джерело http://znaj.ua/