Українські матусі з дітьми натанцювали на рекорд

У суботу, 11 травня, напередодні Дня матері у Житомирі встановили всеукраїнський танцювальний рекорд “Танцюю з мамою”. Про це повідомили у Житомирській облдержадміністрації.

 

Учасниками рекорду стали 125 мам і їх дітей. Вони всі разом танцювали під пісню. Крім цього, вони могли прогулятися по містечку розваг. Батьки могли отримати корисну інформацію про дитячий відпочинок, а спеціально для свята влаштували тематичну фотозону.

Ініціатором такого яскравого сімейного заходу стала громадська організація “Я – Мама!”.

“Ми організуємо свято для мам вже кілька років поспіль. Мама – це найдорожча людина в світі.За її турботу, ласку, ніжність і доброту варто дякувати не тільки один раз на рік, а щодня. І саме таку істину ми розповсюджуємо на кожному нашому заході. Спасибі всім, хто підтримав нас сьогодні. Така кількість мам і дітей, які вирішили стати учасниками всеукраїнського рекорду – це приємна несподіванка і для нас – організаторів. Сподіваємося, що в наступному році ми перевершимо цьогорічне святкування”, – розповіла представник ОО Ірина Білоус.

Після того, як вдалося встановити всеукраїнський рекорд, між учасниками конкурсу розіграли абонемент у спортивний комплекс, салон краси, а також подарунковий сертифікат в дитячий магазин.

Джерело.