Найпопулярніше та доступне знеболювальне заборонили в Україні

Популярний препарат, який широко застосовувався у медичній практиці, заборонили в Україні та зобовязали всі аптеки негайно його вилучити з продажу та знищити. Мова йде про знеболювальне “Німесил”.

 

 

Про це повідомили представники Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Згідно нового указу препарат “Німесил” заборонено до реалізації на території України.

Під заборону потрапили гранули для оральної суспензії, 100 м/г2 у однодозовых пакетах серій 84857 і 83413. Як йдеться в документі, заборона встановлена через те, що препарат зроблений для лабораторій ГИДОТТІ С. п. А., Італія, а маркуваннях на них польською мовою.Відповідно, препарат був проведений для реалізації на території Польщі, а не України.

Усі аптеки тепер повинні зняти з продажу цей препарат та знищити згідно з правилами.

“Німесил” – це нестероїдний протизапальний з розряду сульфанамидов. У медичній практиці “Німесил” застосовується як ефективний знеболюючий, протизапальний та жарознижувальний засіб широкого спектру дії. Його лікарі призначають при різних травмах, після операцій, добре справляється препарат з головним та зібним болем.

Джерело.