На Хмельниччині під виглядом газівників орудують шахраї

На Славутчині під виглядом газівників та працівників інших служб орудують шахраї. Про це повідомили у міській раді.

“Нещодавно від дій шахраїв постраждала жителька м. Славута. Зловмисники представилися працівниками ПАТ «Хмельницькгаз», і видурили гроші під приводом заміни лічильника”, – йдеться у повідомленні.

У підприємстві наголошують: компанія надає послуги з ремонту чи встановлення будь-якого газового обладнання виключно після банківської проплати та наявності квитанції у споживача. Працівники не уповноважені та не мають права отримувати за послуги готівку.

Крім аферистів, які «прикидаються» співробітниками газової служби, вчиняти злочинні дії можуть під виглядом працівників й інших служб – Водоканалу, РЕМу тощо.

Розрахунок шахраїв будується на виборі жертви – зазвичай це старенькі, часто одинокі громадяни. У якості приманки пропонується знижка, безкоштовний газ, інші «акції». На прийняття рішення дається обмежений час.

Тому для того, щоб зберегти своє майно, не втратити заощадження не будьте надто довірливими та в жодному разі не впускайте до свого помешкання невідомих громадян, ким би вони не представлялися.

Якщо щось викликає у вас сумніви, одразу телефонуйте до поліції за номером 102.