На Тернопільщині розшукують рідних безпритульного чоловіка (ФОТО)

Про чоловіка, що облаштувався на території колишньої фабрики “Іква” написала у соцмережі “Фейсбук” Олена Цеберська. Жінка вважає, що чоловік потребує допомоги та підтримки, цілком ймовірно, що його розшукують близькі.

Пані Олена просить максимально поширити інформацію про безпритульного у ЗМІ та соцмережах. “Він появився тут у кінці травня. Облаштував собі “житло”-накриття від дощу під муром. На вогнищі готує їжу, ходить харчуватись у лаврську їдальню, шукає “крам” у смітниках біля житлових будинків.

Від людей ховається, на контакт не йде. Хоча, коли це вдалося, то назвався Тадеушем з Луцька.На запитання: ”Чому він проживає тут у таких умовах?” відповів, що пішов з дому, бо били, ображали, брали квартирантів, а для нього місця не було.

З розмови відчувається, що ображається.  Хоч рідних не назвав. Чоловік виглядає спокійним, охайним. Має почуття гумору.

Мені здається, що цей чоловік не зовсім адекватно оцінює ситуацію і не впевнена, що каже правду. Але точно потребує допомоги та підтримки. Може, рідні вже збились з ніг, розшукуючи? Прохання максимально поширити по групах. Допоможемо разом,” —йдеться у дописі.

Хто впізнав (ймовірного) Тадеуша – дзвоніть 0680474014

Джерело.