Чотири пари малюків: встановили рекорд за народженням двійнят

Всі пологи були зроблені шляхом кесаревого розтину.

В пологовому будинку Херсона за добу жінки народили чотири двійні. Такого плідного дня медики тут давно не пам’ятають. Як повідомляється у сюжеті ТСН, всі пологи були зроблені за допомогою кесаревого розтину. В результаті рекорду дітородіння на світ з’явилися шість дівчаток і два хлопчики.
Наголошується, що дві пари малюків народилися передчасно, а дві пари точно в термін. Недоношені дітки зараз підключені до апарату штучного дихання. “У всіх чотирьох випадках вагітність настала природним шляхом.У двох випадках діти народилися в строк, а у двох передчасно і зараз потребують підтримки дихання”, – розповіла завідуюча акушерським відділенням Тетяна Ващенко. Цікаво, що для трьох мам – це перші діти, і лише тільки для четвертої жінки – це вже п’яті пологи.
Всім трьом мамам первістків 31 рік.

У двох пар народилися дівчатка, у двох інших – різностатеві двійнята, яких ще називають “королівськими”. “Ми подивилися історичні архівні документи. Не знайшли таких фактів, що так ось могло статися – протягом однієї доби надійшло чотири жінки з двійнятами. Імена всіх діток медики вивчили напам’ять: Аліна, Ілона, Богдан, Христина, Іван, Вікторія, Христина, Поліна. В храмі навіть провели спеціальну службу за здоров’я новонароджених. Зараз дві пари малюків вже готуються поїхати додому, а ще дві двійні випишуть через кілька днів”,- сказав головний лікар Херсонської міської лікарні імені Тропіних Леонід Ремига.

 

Джерело.