Ректор Тернопільського університету потрапив у 20-ку ректорів, які відвідали семінар в Китаї

Семінар для 20 ректорів педагогічних університетів з 6 країн – Україна, Білорусія, Казахстан, Киргизстан, Узбекистан, Росія – організували у Шеньянському педагогічному університеті у Китаї. Серед учасників був і ректор Тернопільського національного педагогічного університету Богдан Буяк. У результаті наш виш отримав шанси співпраці з білоруськими, киргизькими та казахськими університетами.

– Щирі вітання усім тепер вже з Пекіну, адже вже сьогодні в партнерському нам Шеньянському педагогічному університеті розпочинає роботу трьохтижневий Семінар 20 ректорів педагогічних університетів євроазіатського регіону, – пише Богдан Буяк. – Вдячний за надану можливість нашим китайським партнерам! Адже китайська тематика, як і футбол, є пріоритетною для Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. І наступного навчального року у всіх буде нагода в цьому переконатися… Користуючись нагодою, хотів би подякувати за шалену підтримку нашої футбольної команди «Тернопіль-Педуніверситет»!


Під час промови на відкритті Богдан Буяк розповів про досвід співпраці університету із партнерськими китайськими ЗВО, зокрема, з Шеньянським педагогічним університетом, та перспективу Україно-китайської співпраці у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

Джерело.